PRZEDSTAWICIELE KONCERNOWI

Firma Przedstawiciel koncernowy Region Telefon
ALLVERNE Katarzyna Kapitowska 512900830
Sylwia Ryłko 690179266
BARWA Magdalena Pieróg 600054086
BATISTE Kontakt- Przedstawiciele Handlowi Sonia Znajdź tutaj
BEAUTY FORMULAS Kontakt- Przedstawiciele Handlowi Sonia Znajdź tutaj
BELL Magdalena Bochnacka podkarpackie 502382974
Anna Ratajewska 502189871
Estera Dobrowolska 502189889
BIC Sławomir Urban podkarpackie 533331567
Marcin Lipa świętokrzyskie 570292105
BIELENDA Monika Pochwat 519336299
Grzegorz Kapała 519336290
Grzegorz Żuławski 519336298
BI-ES Paweł Cedro 519078932
Marcin Barszcz 793693295
Katarzyna Jarząbek 519078947
Alicja Wal 519078967
Magdalena Grabowska 519078942
BIONLY Kontakt- Przedstawiciele Handlowi Sonia Znajdź tutaj
BLANX Kontakt- Przedstawiciele Handlowi Sonia Znajdź tutaj
CARMEX Kontakt- Przedstawiciele Handlowi Sonia Znajdź tutaj
CHRISTOPHER DARK Marzena Jadczak 604403200
COLGATE Monika Stachurska mazowieckie/świętokrzyskie 500184272
Paweł Lech świetokrzyskie/małopolskie 500184247
Dawid Bzorek świetokrzyskie/podkarpackie 500184237
Andrzej Kazimierski podkarpackie 509643884
Mariusz Chojnacki podkarpackie 509643860
Mariola Ciurka małpolskie/podkarpackie 509643904
Marzena Sommer małopolskie 509432298
Tomasz Rzepczyński małopolskie 509432324
CONSTANCE CARROL Alicja Nabel 518757142
COTY Adam Pluta 508034580
Mariusz Gorzelak 508 034 458
DAX Marta Czarneca ŚWIETOKRZYSKIE 694433323
Iwona Sala MAŁOPOLSKA 694433325
Piotr Pietrzyk MAŁOPOLSKA 694433324
Izabela Łopatowska PODKARPACIE 694433327
DELIA Sylwia Pajkowska podkarpacie 607804332
Robert Pacher małopolskie 601602097
Anna Roman świętokrzyskie 601602397
DONEGAL Kinga Ciołak Świętokrzyskie 508170642
Paweł Kalisz Małopolska 604618695
Marcelina Firlit Małopolska  / Podkarpackie 505253876
Artur Walczak Dolny Śląsk 508170643
Beata Kaczmarek Łódzkie 500012254
Janusz Popadeńczuk Podkarpackie 508170141
Robert Wawrzyniak Śląsk 508169989
ECOCERA Kontakt- Przedstawiciele Handlowi Sonia Znajdź tutaj
ELFA PHARM Maciej Nizioł 791222539
EQUILIBRA Kontakt- Przedstawiciele Handlowi Sonia Znajdź tutaj
EVELINE COSMETICS Anna Budkowska podkarpackie 515204825
Kamila Korus Świętokrzyskie 515204821
Agnieszka Kasperkiewicz małopolska 515204823
Jadwiga Czopek małopolska 515204824
Oktawian Jajszczok małopolska 515204863
FARMONA Dawid Bazylak podkarpackie 724440010
Iwona Radoń małopolskie 724440020
Małgorzata Frankiewicz świetokrzyskie 724440014
Piotr Szysiak lubelskie 724440015
Ewa Truba mazowieckie 724440019
Magdalena Sobota ślaskie 724440018
Marta Kulik ślaskie 724440007
FLOS-LEK Małgorzata Pikor podkarpackie 508064067
Katarzyna Halbina świętokrzyskie/małopolskie 508496831
FORTE SWEDEN Marzena Chudzińska Podkarpackie 691761240
Jarosław Książek Małopolskie 603757986
Katarzyna Kryczka Świętokrzyskie 691761274
GLAXO SMITH KLINE Joanna Chmiel 501046365
Sabina Szeliga 539198290
HARPER Marta Seremet 697077148
Sabina Szeliga 539198290
HENKEL Agnieszka Bojda Rzeszow, Mielec, Kolbuszowa, Debica, Ropczyce, Sędziszow, Sokołów, Leżajsk, Jarosaw, Lubaczów, Stalowa Wola, Sieniawa, Łańcut 696082559
Marzena Stasiowska Czudec, Strzyzów, Jasło, Rymanow, Brzozów, Sanok, Przemysl, Dynów, Lesko, Pilzno 696082458
Brzoza Paulina Pinczów, Małogoszcz, Włoszczowa, Kielce, Radomsko, Przedbórz, Tomaszów Maz., Opoczno, Stąporków, Koneicpol, Chmielnik, Kazimierza Wielka 696082117
Jabłoński Łukasz Zamosc, Biłgoraj, Chełm, Hrubieszów, Tarnogrod, Narol, Lubycza Królewska, Łaszczów, Tomaszów Lubelski 606676448
Wosiek Sławomir Końskie, Radoszyce, Staszów, Połaniec, Daleszyce, Łogów, Opatów, Sandomierz, Klimontów, Lipsko, Sienno, Iłża, Kunów, Busko, Stopnica, Szczucin 606676530
Rafał Czechowski Zakopane, Nowy Targ, Jabłonka, Lipnica Mała, Lipnica Wielka, Jordanów, Maków Podhalański, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Krościenko, Szczawnica, Jazowsko, Rytro,Krynica, Muszyna 666380349
Joanna Bielak Szczucin, Tarnów, Ciężkowice, Gorlice, Nowy Sącz, Dąbrowa Tarnowska, Grybow, Tuchów 606676534
Krzysztof Gabryś Limanowa , Laskowa, Mszana Dolna, Rabka Zdrój, Jordanów, Myślenice, Dobczyce, Pcim, Tokarnia, Brzesko, Bochnia, Nowy Wiśnicz, Czchów, Łososina Dolna, Gnojnik, Uszew, Szczurowa 606676535
Paweł Jakubowski Kraków, Proszowice, Kazimierza, Skalbmierz, Dojazdów, Wieliczka, Gdów, Skawina, Radziszów, Niepołomice, Rzezawa, Podłęże, Zabierzów Bocheński, Kłaj 696078337
Wojciech Konieczny Słomnik, Miechów, Skala, Wolbrom, Olkusz, Klucze, Andrychów, Sucha Beskidzka,Wadowice, Chrzanów, Krzeszowice, Zabierzów, Kraków, Oświęcim, Zator 666038270
HI HYBRID Kontakt- Przedstawiciele Handlowi Sonia Znajdź tutaj
HULU Kontakt- Przedstawiciele Handlowi Sonia Znajdź tutaj
IBRA Kontakt- Przedstawiciele Handlowi Sonia Znajdź tutaj
JOANNA Małgorzata Zając 603089341
Mirosława Wojtasik 601998080
Beata Smuga 667657598
Michał Krzywicki 603089337
Jacek Ligęza 603089430
Iwona Baranowska 603089429
Monika Sinica 603865532
Wojciech Wojnarowicz 667657580
JOHNSON Grzegorz Bocek 697800432
KOSMED Kontakt- Przedstawiciele Handlowi Sonia Znajdź tutaj
LA RIVE Tomasz Szymonek świętokrzyskie 697800441
Paweł Sowiński małopolskie 607433547
Daniel Szczepański podkarpacie 607433582
Paweł Depa małopolskie 607433547
Dorota Pyć lubelskie 695981093
LACTACYD Anna Korbut 882126067
Sabina Szeliga 539198290
LAQ Kontakt- Przedstawiciele Handlowi Sonia Znajdź tutaj
LOREAL Mateusz Król podkarpackie 509250377
Aneta Patla podkarpackie 507006982
Dorota Wisz podkarpackie 538645950
Elżbieta Bałamut małopolskie 507006950
Agnieszka Cieślar małopolskie 507155796
Marek Piątek małopolskie 507006933
Aldona Araszkiewicz świętokrzyskie 507006315
Anna Jastrząb małopolskie 507006166
Iwona Kaperska małopolskie 509329212
Edyta Maternowska podkarpackie 509329202
MARION Renata Warzecha 508394813
Ewelina Zięba 502858408
Dorota Wieniek 501263799
Tina Skobelska 510058612
MIRACULUM Michał Łosiowski Małopolskie 604173670
Rafał Siorek Podkarpacie 604628479
Magdalena Maj Świętokrzyskie 696006747
MON AMI PARIS Kontakt- Przedstawiciele Handlowi Sonia Znajdź tutaj
NIVEA Jadwiga Balawender Podkarpacie 601 575 526
Paweł Dyduch Ślaskie 603 922 223
Paweł Hankus śląskie 603 051 102
Grzegorz Jurczak Podkarpacie 605 158 553
Robert Kajpust Podkarpacie/Małopolska 607 720 119
Marcin Kosiński Małopolska 605 158 591
Krzysztof Stec Małopolska 607 720 131
Sylwia Traczyk-Witko Podkarpacie/Lubelskie 663 141 524
Waldemar Witkowski Podkarpacie/Świętokrzyskie 885 986 956
Bronek Sendo Małopolska 667 652 850
Joanna Klimczyk Małopolska 667 652 967
OCEANIC Małgorzata Domagała świętokrzyskie 695200734
Katarzyna Pawłowska podkarpackie 601830726
Marzena Król małopolskie 695200472
POLLENA Sebastian Ostafiński 608384284
Teresa Ślęzak 602719456
RADA Marcin Szałajko Rzeszów, Dębica, Tarnów, Gorlice, Jasło, Krosno, Mielec, Stalowa Wola, Lublin 667660128
Tomasz Buczek Przemyśl, Jarosław, Łańcut, Sanok, Lesko, Ustrzyki Dolne, Leżajsk, Biłgoraj, Zamość 667660129
SARANTIS Marek Szeliga 605471298
Katarzyna Szalacha-Stręczek 605471301
Andrzej Polak 605471576
SCHOLL Kontakt- Przedstawiciele Handlowi Sonia Znajdź tutaj
SORAYA Katarzyna Makowska Podkarpackie, Świętokrzyskie, Kraśnik, Przysucha, Szydłowiec ,Zwolen, Miechów , Kazimierza 782-340- 619
Żaneta Kwaśniak śląskie,małopolskie, Częstochowa 693-880-625
Anna Grębowska Łódzkie, Opolskie i Dolnośląskie 693-881-740
SOSU by SJ Kontakt- Przedstawiciele Handlowi Sonia Znajdź tutaj
TENEX Jakub Bednarz podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie 664995401
Albert Mruk lubelskie 602265438
TOP CHOICE Jadwiga Pawlik podkarpacie 605232119
Nikola Hebda małopolskie 605232131
Leszek Pudzianowski świętokrzyskie 602756082
UNILEVER Mateusz Orlik 695855013
Monika Mazur 607928240
Sławomir Nawarol 607927551
Dawid Odbierzychleb 607920329
Barbara Przepiórkowska 695190159
Wojciech Woźniak 693190377
Małgorzata Kudera 694988158
Aneta Siwek 607929483
URODA Anna Uchwat małopolskie/podkarpacie 519078975
Ewa Wilk małopolskie 519078968
Izabela Kubala świętokrzyskie 519078942
Paweł Cedro świętokrzyskie/podkarpackie 519078932
Krzyszof Szewc podkarpackie/małopolskie 519078947
VERONA Agnieszka Januchta 509180488
Edyta Guzek podkarpackie/małopolskie 503074867
YOPE Kontakt- Przedstawiciele Handlowi Sonia Znajdź tutaj
ZDROVIT Daniel Hyrc małopolska, podkarpacie 502727498
Eugeniusz Cichy świętokrzyskie 502727496