Poznaj markę ZAA-ZOO-LAA

ZAA-ZOO-LAA to nowa polska marka stworzona przez ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w kreowaniu i produkcji najwyższej jakości naturalnych kosmetyków ekologicznych. ZAA-ZOO-LAA jest godną zaufania marką oferującą gamę innowacyjnych, ekologicznych, wegańskich produktów przeznaczonych do czyszczenia oraz pielęgnacji różnych powierzchni. Produkty marki  ZAA-ZOO-LAA to wysoce skuteczne, hipoalergiczne środki czyszczące, stworzone w 100% ze składników naturalnych, zawierające związki powierzchniowo czynne wyłącznie pochodzenia roślinnego. Wszystkie produkty marki bazują na nowatorskich recepturach opartych na enzymach, kwasach i octach owocowych oraz warzywnych. Nie uczulają, nie powodują alergii, nie stanowią zagrożenia dla oczu lub skóry, są całkowicie biodegradowalne i neutralne dla środowiska naturalnego oraz organizmów żywych. Asortyment marki idealnie sprawdzi się w domu astmatyków, alergików, małych dzieci oraz osób z nadwrażliwością i chorobami skóry. Produkty ZAA-ZOO-LAA są tak bezpieczne, że nawet przypadkowe spożycie nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia i życia. Misją marki ZAA-ZOO-LAA jest ochrona zdrowia ludzi i zwierząt oraz szacunek i dbałość o środowisko poprzez zapewnienie klientom możliwości funkcjonowania w całkowicie bezpiecznym domu, wolnym od szkodliwych produktów chemicznych. Markę ZAA-ZOO-LAA w szczególności docenią konsumenci stawiający na produkty naturalne, ekologiczne, hipoalergiczne, bezpieczne dla zdrowia, oraz osoby świadome potrzeby dbania o siebie i bliskich, ale także o swoje otoczenie oraz środowisko naturalne.

 

 

 

 

 

 

 

Tra LaLa- Płyn uniwersalny

Produkt przeznaczony jest do codziennego czyszczenia i pielęgnacji wodoodpornych powierzchni, mebli MDF, blatów, parapetów, impregnowanego drewna, podłóg, płytek i wielu innych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurowa- Podłogi, Panele, Gres

Skoncentrowana formuła do codziennego czyszczenia i pielęgnacji płytek i podłóg wykonanych z laminatu,  drewna i paneli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ćwinka- Kuchnia, Agd

Produkt o silnie odtłuszczających właściwościach, do stosowania w kuchni. Przeznaczony do mycia  i pielęgnacji kuchenek, mebli kuchennych, blatów, stołów i sprzętu gospodarstwa domowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

El Grubel- Łazienka, Armatura

Produkt przeznaczony jest do codziennego czyszczenia i pielęgnacji pomieszczeń sanitarnych, tj. wanien, pryszniców, toalet, armatury łazienkowej, płytek i fug. Usuwa kamień i trwały osad.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Łowca- Płyn do mycia naczyń

Skoncentrowany płyn do mycia naczyń o silnie odtłuszczających właściwościach do ręcznego zmywania naczyń.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mysiu Pysiu- Szyby, Lustra, Stal

Produkt przeznaczony jest do czyszczenia szkieł, lusterek, stali i innych wodoodpornych powierzchni.

Dodaj komentarz